• Saç Kesimi Yıkama

  Yeni sezona yepyeni girmek isteyen kadınlara her yüze gidebilecek saç modellerini ve saç kesimlerini öneriyoruz.

  Saç Kesim

  Size özel saç kesim işleminde öncelikli amacımız saç şeklinizi ortaya çıkararak modern bir görünüm elde etmenizi sağlamaktır. Yaşam tarzına, saç yapısı ve vücut yapısına göre kişiye özel tasarladığımız saç kesimi, Uğurkan Kuaför’ün saç kesim uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Sizin için en doğru modeli yüz şekliniz belirler. Kesim sonrası kötü sonuçlarla karşılaşmamak için yüz tipinize göre saç kesim teknikleri uygulamak gerekir.

  Oval Yüz

  Oval yüz tipine sahip olanların alın ile yüzün alt tarafı aşağı yukarı aynı genişliktedir, yanlar uzundur. En şanslı yüz tipi de denilebilir. Oval yüze sahip olanlar hemen her modeli uygulayabilirler.

  Uzun Yüz

   

  Uzun yüz hatlarına sahip kadınların katlı ve çok kısa olmayan saçlar kullanması yüz şeklinin fazla uzun görünümünü azaltarak daha hoş gösterecektir. Alnınızı kapatan bir kahküllü model de yüzünüzü daha kısa göstererek, uzun görünümü yumuşatacaktır.

   

  Yuvarlak Yüz

  Dengeli, yumuşak bir yüz yapısıdır. Yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçiyseniz, saçınızın volümünü yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Yüzünüzün hatlarına göre öne doğru kesilmiş tutamlar da yüzünüzü daha ince gösterecektir.

  Kare Yüz

   

  Kare yüz yapısı da yuvarlak yüz gibi dengelidir. Sertlik ön plandadır. Kare bir yüze saç kesimi yaparken eğer yüz şeklinizi değiştirmek istemiyorsanız size en uygun olanı yine bir kare kesimdir. Fakat yüzünüzdeki ifadeyi yumuşatmak ve dengelemek istiyorsanız saçınıza yuvarlak modeller kestirmelisiniz. Bunu yaparken saçınıza yuvarlak kesimli bir kahkül ve şakaklarınıza inen saç tutamları yaptırabilirsiniz.

Hizmet Vermeye Hazırız!

E-Bülten Kayıt Formu

Kampanyalardan Haberdar Ol!

Rezervasyon